Specjalista ds. Ochrony Własności Intelektualnej
      (nr ref. 2020.12.0001)

      Miejsce pracy: Wrocław, Polska

      Wykształcenie:

      • Magister Chemii, Farmacji, lub dyscyplin pokrewnych

      Wymagania:

      • Wiedza i doświadczenie w obszarze chemii organicznej
      • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze ochrony własności intelektualnej, preferencyjnie w przygotowaniu zgłoszeń patentowych dotyczących niskocząsteczkowych substancji leczniczych
      • Rozumienie zagadnień związanych z prawem patentowym i procesami patentowymi
      • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
      • Dobra organizacja pracy własnej oraz skrupulatność
      • Znakomite zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie)
      • Biegła znajomość języka angielskiego
      • Aplikacja rzecznika patentowego będzie dodatkowym atutem

      Zakres obowiązków:

      • Przygotowanie zgłoszeń patentowy we współpracy z rzecznikiem patentowym
      • Przeprowadzanie i raportowanie badań stanu techniki
      • Budowanie i egzekwowanie strategii patentowych
      • Monitorowanie konkurencji w zakresie czynności związanych z ochroną patentową
      • Wsparcie procesów due diligence
      • Bliska współpraca z zewnętrznym rzecznikiem patentowym oraz z członkami zespołu
      • Szkolnie członów zespołu w zakresie ochrony własności intelektualnej
      • Koordynowanie badan przeprowadzanych przez podwykonawców

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie biotechnologicznej
      • Pracowniczy plan akcyjny
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Dofinansowanie do programu Multisport
      • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia w zakresie umiejętności technicznych i miękkich, jak również udział w konferencjach

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres mailowy: recruitment@captortherapeutics.com.
      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji Captor Therapeutics S.A. (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

      Podanie

      Dane osobiste

      Dane kontaktowe

      Plik CV

      List motywacyjny