Captor Therapeutics weźmie udział w konferencji Wedbush PacGrow Healthcare Conference 2022

   21.07.2022

   Wrocław, Polska, 21 lipiec 2022 - Captor Therapeutics S.A. (GPW:CTX), firma biofarmaceutyczna zajmująca się rozwojem leków opartych o celowaną degradację białek (ang. Targeted Protein Degradadion, TPD) w terapii nowotworów i chorób autoimmunologicznych, weźmie udział w 13 Annual Wedbush PacGrow Healthcare Conference, która odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 9 , 10 sierpnia 2022 r.

   Dr Tom Shepherd, Prezes Captor Therapeutics, weźmie udział w panelu dyskusyjnym zatytułowanym "Bullseye - Targeted Oncology - In with the New" we wtorek 9 sieprnia o godzinie 16:20 (CEST), a także odbędzie spotkania z przedstawicielami firm i inwestorami. W konferencji wezmą udział klienci instytucjonalni WedBush oraz kadra zarządzająca z wiodących publicznych i prywatnych firm z branży opieki zdrowotnej. Aby umówić spotkanie z Zarządem Captor Therapeutics, prosimy o kontakt na adres investors.relations@captortherapeutics.com.

    

   O Captor Therapeutics

   Captor Therapeutics to firma biofarmaceutyczna, która koncentruje się na wykorzystaniu technologii ukierunkowanej degradacji białek (TPD) do odkrywania i opracowywania przełomowych leków w chorobach o wysokim stopniu niezaspokojenia potrzeb medycznych. TPD to rewolucyjne podejście do opracowywania nowych leków, które mogą być ukierunkowane na nowe cele molekularne, uznane za "nieuleczalne" przy zastosowaniu klasycznych metod opracowywania leków, a także zapewniać dodatkowe możliwości leczenia chorób, w przypadku których istniejące leki nie zapewniają optymalnych korzyści medycznych. Captor opracowuje obecnie terapeutyki dla niedoleczonych ciężkich schorzeń, w tym nowotworów złośliwych i chorób autoimmunologicznych.

   Więcej informacji na temat Captor Therapeutics można znaleźć na stronie: http://www.captortherapeutics.com

   LinkedIn: @CaptorTherapeutics

   Twitter: @CaptorTherapeu1

    

   W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:   

   Media oraz Relacje Inwestorskie w Polsce:

   Point of View

   Bartosz Sawulski

   +48 694 400 787

   Międzynarodowe Relacje Inwestorskie

   LifeSci Advisors

   Guillaume van Renterghem

   +41 (0)76 735 01 31

   gvanrenterghem@lifesciadvisors.com