Captor Therapeutics jedną z firm "Scrip’s 10 To Watch"

   22.10.2020

   Captor Therapeutics wybrany przez redakcję magazynu Scrip jako jedna z firm "Scrip’s 10 To Watch" na #BIOEurope Digital 2020!  

   Captor Therapeutics został zaproszony do udziału w konferencji #BIOEurope Digital 2020 – jednym z najważniejszych eventów partneringowych na świecie dla branży life science, który odbędzie się online w dniach 26-29 października.

   Captor Therapeutics został wybrany jako jedna z firm „Scrip’s 10 To Watch” przez redakcję Scrip, wiodący, międzynarodowy serwis informacyjny dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Nominowane firmy reprezentują najbardziej obiecujące podmioty zajmujące się odkrywaniem i opracowywaniem leków i są zapraszane do bezpłatnego udziału w konferencji BIO-Europe Digital 2020. Captor Therapeutics jest pierwszą firmą biotechnologiczną z Polski, która otrzymała nominację „Scrip’s 10 To Watch”!

   Z przyjemnością informujemy, że na BIOEurope Digital 2020 mamy już zarezerwowanych ponad 20 spotkań business development z przedstawicielami czołowych firm farmaceutycznych. 

    

   https://informaconnect.com/bioeurope/agenda/2/?searchInput=&stream=30 

   https://informaconnect.com/bioeurope/presenting-companies/#bio-europe-presenting-companies-2020